Náš tým

Administrativní a kancelářský personál

1. Veronika Huječková,DiS
VÝKONNÁ ŘEDITELKA / ZAKLADATEL

2. Marco Lovreglio
SPOLUZAKLADATEL / KOORDINÁTOR INTERNÍCH SLUŽEB
 

Český tým

Karolína Dejmková

KOORDNÁTOR TÝMŮ

Vážení rodiče,
 
jmenuji se Karolína a v Piccole Pesti působím již třetím rokem  Jak již možná víte, studuji obor speciální pedagogiky a obor školský management.Pro získání nových zkušeností v oblasti managementu školy se od nového školního roku přidám po boku paní ředitelky Veroniky jako její asistentka, která jí bude pomáhat s organizací školního roku, abychom vám mohli poskytovat ty nejlepší možné služby. Jsem opravdu nadšenáz této nové zkušenosti.
 
Těším se na vás všechny zpátky ve škole a doufám, že spolu prožijeme další úžasný školní rok.
 

S láskou, Karolína ❤️

Tereza Švihovcová

UČITELKA TŘÍDY PŘEDŠKOLÁKŮ

Vážení rodiče,
 
jmenuji se Tereza a od dubna 2022 jsem učitelkou/chůvou v Piccole Pesti.
Absolvovala jsem dva pedagogické kurzy, kurz asistenta pedagoga a kurz chůvy.
 
Mám dvě děti (3 a 6 let). Jsem s nimi velmi spjatá a považuji je za svou každodenní inspiraci.
 
Práce s dětmi mě moc baví, a proto jsem šťastná, že s nimi mohu pracovat v Piccole Pesti, protože cítím, že toto je má budoucnost.
 
Ve školním roce 2022/2023 budu opět pracovat s dětmi v jeslích a ve třídě mateřinek a také povedu kroužek hudebního odpoledne.
 
Moc se těším na setkání se všemi dětmi a jsem připravena na nové společné zážitky!
 
Tereza

Veronika Zoubková

UČITELKA V JESLÍCH/UČITELKA VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT

Dear Parents,

My name is Veronika and I’m 24 years old.

I graduated from a vocational secondary school of pedagogy in the field of preschool and extracurricular pedagogy.

After my studies, I went to Italy, where I worked as an au-pair for two years. Immediately after those years, I dedicated myself to my second passion, baking.

I really enjoy working with children and I’m very happy to find a piece of Italy in Prague, here in Piccole Pesti!

Barbora Hálková

ASISTENT UČITELE V MATEŘINKÁCH / UČITELKA V JESLÍCH

Vážení rodiče, 
 
jmenuji se Barbora a jsem studentkou českého jazyka na pedagogické fakultě UK. S dětmi mám zkušenosti jak z letních táborů, tak ze školní družiny.
 
V Piccole Pesti budu pracovat s předškolní a přípravnou třídou. Budu se snažit děti alespoň přibližně seznámit s prostředím a úkoly, které je budou ve škole čekat. 
Ve volném čase vedu jezdecký kroužek a ráda čtu, i proto čtení ráda často řadím mezi aktivity, které s dětmi společně děláme. 
 
Čas strávený s dětmi mi dává smysl. Jejich upřímná, čistá radost a přímost emocí mi dokáže dodat energii i v tom neunavenějším dni. Baví mě, s jakou touhou se pouští do poznávání nových věcí a také kolik nového si toho můžeme navzájem předat.
 
Těším se na další spoustu zážitků v novém školním roce.
Barbora ♡

Italský tým

Eleonora Ranalli

VEDOUCÍ UČITEL TŘÍDY MATEŘINEK/ KOORDINÁTOR TÝMU JESLI

Drazí rodiče,
 
jmenuji se Eleonora, narodila jsem se a vyrostla v Římě v Itálii, kde jsem také absolvovala magisterský titul.
Před 3 lety jsem se s rodinou přestěhoval do České republiky.
 
Prahu jsme si okamžitě zamilovali, především pro její bohatou kulturu a kvalitu života. Jsem také maminkou 5leté holčičky.
Začátkem roku 2022 jsem měla tu čest připojit se k Piccole Pesti jako asistent učitele, kde jsem objevila svou lásku k malým dětem. Vychovávat je a zároveň je pozorovat, jak rostou.
 
Práce s dětmi mě vždy bavila. Od hlídání dětí pro různé rodiny až po pořádání akcí, soutěží a programů pro ně, vždy jsem se snažila rozvíjet jejich kreativitu a motoriku.
 
Díky Piccole Pesti mám šanci zaměřit se na jesličky a podporovat ty nejmladší v jejich rozvoji a provázet je v prvních letech jejich života.
 
Během školního roku lépe porozumí svému já a vybudují si sebedůvěru prostřednictvím pozitivní interakce s ostatními. Dozví se o svých pocitech a pocitech druhých, řešení konfliktů a vhodném chování prostřednictvím řady aktivit zaměřených na hraní rolí.
 
Také prostřednictvím výuky jednoduchých melodií, říkanek a jednoduchých obrázků knih budou děti ponořeny do bohatého jazykového prostředí.
 
Dalším důležitým aspektem, na který se zaměřím, je zkoumání materiálů a zjišťování, jak je lze využít. Děti dostanou příležitost malovat, kreslit, používat lep a rozvíjet koncepty prostřednictvím různých aktivit.
 
Jsem nadšena, že mohu začít toto dobrodružství s vámi, rodiči a dětmi!
 
Eleonora

Silva Crescente

VEDOUCÍ UČITEL V PŘEDŠKOLNÍ TŘÍDĚ / KOORDINÁTOR CIZOJAZYČNÉHO TÝMU

Ahoj všichni!
 
Jmenuji se Silvia a pocházím z Itálie a od září 2022 budu v Piccole Pesti nová hlavní učitelka italštiny. Mám vysokoškolské vzdělání v pedagogice a pracuji dva roky na školách (mateřská a základní škola) jako vychovatelka/učitelka.
 
Mám odbornou certifikaci jako lektor italského jazyka pro dospělé, studenty i děti.
 
Jsem přátelská, miluji fotografování, outdoorové aktivity a miluji tanec. Téměř 8 let jsem navštěvovala taneční kurzy a nyní cvičím jógu. Tyto znalosti bych ráda využila při výuce v Piccole Pesti.
 
Pro mě je to můj první rok v Praze a těším se, až zahájím tuto novou fantastickou zkušenost se všemi dětmi a učiteli!
 
Silvia

Anglický tým

Arina Suchova

ENGLISH TEACHER/SWIMMING ASSISTANT