Náš tým

Administrativní a kancelářský personál

1. Veronika Huječková,DiS
VÝKONNÁ ŘEDITELKA / ZAKLADATEL

2. Marco Lovreglio
SPOLUZAKLADATEL / KOORDINÁTOR INTERNÍCH SLUŽEB
 

Český tým

Karolína Dejmková

KOORDNÁTOR TÝMŮ / UČITEL PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY

Vážení rodiče,
 
jmenuji se Karolína a v Piccole Pesti působím již třetím rokem  Jak již možná víte, studuji obor speciální pedagogiky a obor školský management.Pro získání nových zkušeností v oblasti managementu školy se od nového školního roku přidám po boku paní ředitelky Veroniky jako její asistentka, která jí bude pomáhat s organizací školního roku, abychom vám mohli poskytovat ty nejlepší možné služby. Jsem opravdu nadšenáz této nové zkušenosti.
 
Těším se na vás všechny zpátky ve škole a doufám, že spolu prožijeme další úžasný školní rok.
 

S láskou, Karolína ❤️

Anna Procházková

UČITEL PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY

Zdravím všechny!

Jmenuji se Anna, ale jsem radši, když mi lidé říkají Aničko.

Jsem prvním rokem studentkou univerzity Jana Amose Komenského, obor andragogika. Tento obor studuji, protože se několik let zajímám o osobní rozvoj a coaching.

V Piccole Pesti jsem chtěla začít pracovat, jelikož mě zaujal přístup školy k výuce a možnost být stále v kontaktu s cizím jazykem. Mám pětiletou zkušenost s hlídáním dětí a maturitu z pedagogiky/psychologie.

Ve svém volném čase ráda cestuji a čtu knihy, proto si myslím že mám velkou fantazii na vymýšlení programu pro děti. Práce s dětmi mi dělá radost a vždy mě nabíjí pozitivní energií.

Těší mě, že mohu být součástí tohoto týmu a podílet se rozvoji Vašich dětí. ????

 

Tereza Švihovcová

ASISTENT UČITELE V MATEŘINKÁCH / UČITELKA V JESLÍCH

Vážení rodiče,
 
jmenuji se Tereza a od dubna 2022 jsem učitelkou/chůvou v Piccole Pesti.
Absolvovala jsem dva pedagogické kurzy, kurz asistenta pedagoga a kurz chůvy.
 
Mám dvě děti (3 a 6 let). Jsem s nimi velmi spjatá a považuji je za svou každodenní inspiraci.
 
Práce s dětmi mě moc baví, a proto jsem šťastná, že s nimi mohu pracovat v Piccole Pesti, protože cítím, že toto je má budoucnost.
 
Ve školním roce 2022/2023 budu opět pracovat s dětmi v jeslích a ve třídě mateřinek a také povedu kroužek hudebního odpoledne.
 
Moc se těším na setkání se všemi dětmi a jsem připravena na nové společné zážitky!
 
Tereza

Pavlína Neherová

VEDOUCÍ UČITEL PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY / KOORDINÁTOR TĚLOCVIKU A PLAVÁNÍ

Vážení rodiče,
 
jmenuji se Pavlína a pocházím z Prostějova.
 
Je mi 24 let a právě ukončuji studium na Liberecké univerzitě, obor sport a vzdělání.
Mám mnoho předchozích zkušeností s dětmi jako je sportovní instruktor na dětských táborech, asistent na školách atd.
Těším se na svoji novou zkušenost v Piccole Pesti jako učitel předškoláků a přípravné třídy, instruktor tělocviku a asistent plavání. Líbí se mi způsob, jakým Piccole Pesti vede výuku a zaměřuje systém výuky na hry, písně, hudbu, sportovní aktivity a mnoho dalšího. Opravdu se nemůžu dočkat, až poznám všechny děti. Těším se, že je budu učit a prožiji tak s nimi mnoho hezkých zážitků během školního roku. Mám mnoho předchozích zkušeností s dětmi jako je sportovní instruktor na dětských táborech, asistent na školách atd.
 
Ve volném čase ráda hraji na kytaru, trénuji crossfit, miluji přírodu a turistiku.
Děti jsou mou velkou vášní a udělám vše pro to, abych byla pro Piccole Pesti tím nejlepším.
 
Moc se na vás všechny těším.
 
Pavlína

Barbora Hálková

ASISTENT UČITELE V MATEŘINKÁCH / UČITELKA V JESLÍCH

Vážení rodiče, 
 
jmenuji se Barbora a jsem studentkou českého jazyka na pedagogické fakultě UK. S dětmi mám zkušenosti jak z letních táborů, tak ze školní družiny.
 
V Piccole Pesti budu pracovat s předškolní a přípravnou třídou. Budu se snažit děti alespoň přibližně seznámit s prostředím a úkoly, které je budou ve škole čekat. 
Ve volném čase vedu jezdecký kroužek a ráda čtu, i proto čtení ráda často řadím mezi aktivity, které s dětmi společně děláme. 
 
Čas strávený s dětmi mi dává smysl. Jejich upřímná, čistá radost a přímost emocí mi dokáže dodat energii i v tom neunavenějším dni. Baví mě, s jakou touhou se pouští do poznávání nových věcí a také kolik nového si toho můžeme navzájem předat.
 
Těším se na další spoustu zážitků v novém školním roce.
Barbora ♡

Italský tým

Silva Crescente

VEDOUCÍ UČITEL V PŘEDŠKOLNÍ TŘÍDĚ / KOORDINÁTOR CIZOJAZYČNÉHO TÝMU

Ahoj všichni!
 
Jmenuji se Silvia a pocházím z Itálie a od září 2022 budu v Piccole Pesti nová hlavní učitelka italštiny. Mám vysokoškolské vzdělání v pedagogice a pracuji dva roky na školách (mateřská a základní škola) jako vychovatelka/učitelka.
 
Mám odbornou certifikaci jako lektor italského jazyka pro dospělé, studenty i děti.
 
Jsem přátelská, miluji fotografování, outdoorové aktivity a miluji tanec. Téměř 8 let jsem navštěvovala taneční kurzy a nyní cvičím jógu. Tyto znalosti bych ráda využila při výuce v Piccole Pesti.
 
Pro mě je to můj první rok v Praze a těším se, až zahájím tuto novou fantastickou zkušenost se všemi dětmi a učiteli!
 
Silvia

Eleonora Ranalli

VEDOUCÍ UČITEL TŘÍDY JESLIČEK/ KOORDINÁTOR TÝMU JESLI

Drazí rodiče,
 
jmenuji se Eleonora, narodila jsem se a vyrostla v Římě v Itálii, kde jsem také absolvovala magisterský titul.
Před 3 lety jsem se s rodinou přestěhoval do České republiky.
 
Prahu jsme si okamžitě zamilovali, především pro její bohatou kulturu a kvalitu života. Jsem také maminkou 5leté holčičky.
Začátkem roku 2022 jsem měla tu čest připojit se k Piccole Pesti jako asistent učitele, kde jsem objevila svou lásku k malým dětem. Vychovávat je a zároveň je pozorovat, jak rostou.
 
Práce s dětmi mě vždy bavila. Od hlídání dětí pro různé rodiny až po pořádání akcí, soutěží a programů pro ně, vždy jsem se snažila rozvíjet jejich kreativitu a motoriku.
 
Díky Piccole Pesti mám šanci zaměřit se na jesličky a podporovat ty nejmladší v jejich rozvoji a provázet je v prvních letech jejich života.
 
Během školního roku lépe porozumí svému já a vybudují si sebedůvěru prostřednictvím pozitivní interakce s ostatními. Dozví se o svých pocitech a pocitech druhých, řešení konfliktů a vhodném chování prostřednictvím řady aktivit zaměřených na hraní rolí.
 
Také prostřednictvím výuky jednoduchých melodií, říkanek a jednoduchých obrázků knih budou děti ponořeny do bohatého jazykového prostředí.
 
Dalším důležitým aspektem, na který se zaměřím, je zkoumání materiálů a zjišťování, jak je lze využít. Děti dostanou příležitost malovat, kreslit, používat lep a rozvíjet koncepty prostřednictvím různých aktivit.
 
Jsem nadšena, že mohu začít toto dobrodružství s vámi, rodiči a dětmi!
 
Eleonora

Anglický tým

Anna Ogan

UČITEL ANGLICKÉHO JAZYKA PŘEDŠKOLNÍ A PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY

Dear parents,

 

My name is Anna Ogan and I’m an English Teacher at Piccole Pesti. 

I’m from Atlanta, Georgia in the United States. For the past two years, I have been studying and teaching English in Prague.

I received a Bachelor’s of Arts in September from Charles University and I have experience teaching young kids. I have taught English to kids ages 1-13 

 

 I recently joined Piccole Pesti and I am excited to be a part of this team! I am passionate about high quality education and I’m always looking to improve myself as a teacher. 

I feel rewarded in watching kids progress and improve their English abilities. I learn so much from working with young kids and I enjoy working in their company as they constantly remind me of the best parts of life. 

 

I am looking forward to this journey with both the children and the parents!

 

Monina Gonzales

VEDOUCÍ UČITEL TŘÍDY MATEŘINEK/ UČITEL ANGLICKÉHO JAZYKA

Vážení rodiče,
 
Jmenuji se Monina (Nina) a jsem hlavní učitelkou angličtiny v Piccole Pesti.
 
Mám bakalářský titul v oboru základní pedagogika a magisterský titul v oboru vzdělávání v raném dětství. Anglický jazyk vyučuji již téměř 2 roky. Jako učitelku v mateřské škole mě tato práce velmi naplňuje, protože mi umožňuje naučit se a pochopit spoustu věcí z pohledu dítěte. Učitelství pro mě není jen kariéra, ale hraje také velkou roli v mém životě. Uvědomila jsem si, že být zapálený pro to, co děláte, je opravdu důležité zejména při výuce dětí předškolního věku.
 
Kromě vyučování tématu jako takového se soustředím i na rozvoj dalších oblastí, jako je emoční, jemná a psychomotorická a sociální oblast.
 
Nemůžu se dočkat, až se s vámi všemi brzy setkám a strávím s vámi skvělý čas v nadcházejícím školním roce!
 
Nina